Трюковий самокат Maraton Dictator
- Немає в наявності
- Код: 26255181
2 749 ₴

Головною особливістю екстремального самокату Dictator є трохи більше, ніж зазвичай колеса. Їхній діаметр 110 мм з поліуретану (PU), жорсткість 82А, добре поглинають більшість вібрацій від перешкод на дорозі під час катання. Завдяки таким колесам дуже легко набрати потрібну швидкість, проїжджати повільні перешкоди на дорогах. Вісь колеса зроблена з металу. Це дасть райдеру більше накату та утримання швидкості. Може служити протягом багатьох років завдяки використанню міцних та зносостійких матеріалів та якісного зварювання рами. Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання. Для швидкої зупинки самокату передбачене ножне, металеве гальмо зі спеціального сплаву, яке стійке до стирання.
Максимальне навантаження 100.0 (кг)
Матеріал рами Алюміній
Конструкція Цілісна
Кількість коліс 2
Діаметр колеса 110.0 (мм)
Висота рульової стійки 75.0 (см)
Особливості Ніжне гальмо
Вага 3.0 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 2 749 ₴



