Трюковий самокат Maraton War Prime
- Немає в наявності
- Код: 26255182
3 300 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton War Prime — це модель, яка забезпечує відмінну маневреність, швидкість і витривалість для виконання різноманітних трюків. Самокат розроблений для активних райдерів, які цінують надійність та зручність під час катання.
Переваги самоката Maraton War Prime:
- Висока маневреність завдяки системі HIC (Hidden Internal Compression).
- Прогресивний Y-подібний руль, що дозволяє виконувати складні маневри.
- Висока максимальна навантажувальна здатність до 150 кг.
- Декі з антикорозійного алюмінію з наждачним покриттям для додаткової стійкості та надійності під час трюків.
- Колеса з алюмінію і підшипники ABEC 9 Chrome для високої швидкості та довговічності.
- Комплектація з пегами для переднього і заднього колеса дозволяє виконувати трюки на різних поверхнях.
Технічні характеристики самоката Maraton War Prime:
- Бренд: Maraton
- Рулева система: HIC (Hidden Internal Compression)
- Руль: Y-подібний
- Висота самоката: 86 см
- Висота руля: 61 см
- Ширина руля: 54.5 см
- PEG: На передньому і задньому колесі (2 шт)
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 110 × 110
- Колеса: Алюміній
- Підшипники: ABEC 9 Chrome
- Ширина ступиці колеса: 24 мм
- Матеріал деки: Алюміній
- Покриття деки: Наждачка
- Довжина деки: 500 мм
- Ширина деки: 110 мм
- Макс. навантаження: 150 кг
- Матеріал рулевої стійки: Хромолева сталь (CrMo)
- Матеріал грипс: Резина
- Хомут: Алюмінієвий, 4 болти
- Комплектація: 1 коробка (4 шт)
- Тормоз: Задній ножний
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 61 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 3 300 ₴




