Трюковий самокат Maraton Trigger HIC 2025
- В наявності
- Код: 26255186
2 870 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Trigger HIC — це ідеальний варіант для райдерів, які шукають високу маневреність і швидкість під час виконання трюків. Завдяки високоякісній системі HIC, самокат забезпечує стабільність і надійність під час катання, а також відмінну зносостійкість.
Переваги самоката Maraton Trigger HIC:
- Рулева система HIC neco для покращеної стабільності та контролю.
- Y-образний руль для зручності управління.
- Колеса діаметром 120 мм з алюмінію забезпечують високу швидкість та міцність.
- Пеги на передньому і задньому колесі для виконання різноманітних трюків.
Технічні характеристики самоката Maraton Trigger HIC:
- Бренд: Maraton
- Рулева система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Руль: Y-образний
- Висота самоката: 86 см
- Висота руля: 61 см
- Ширина руля: 48.5 см
- PEG: На передньому і задньому колесі (2 шт)
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 120 × 120
- Колеса: Алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 870 ₴



