Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHTS бірюзовий, колеса з підсвіткою, 50кг, 4+
- В наявності
- Код: 58639712
5 870 ₴

Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHTS бірюзовий, колеса з підсвіткою, 50кг, 4+
Globber MASTER LIGHTS — це унікальний складаний бірюзовий триколісний самокат преміум-класу, який стане чудовим подарунком для дітей від 4 років. Він оснащений яскравими світними колесами, посиленою дуже широкою декою з нековзною прорезиненою поверхнею, яка подарує малюкам безліч нових вражень. Завдяки широкому діапазону регулювання висоти керма — 5 рівнів, самокат підходить дітям від 4 до 14 років. Це ідеальний варіант для легкого зберігання та транспортування завдяки революційній системі складання, яка активується одним натисканням кнопки.
Особливості Globber MASTER LIGHTS:
Система блокування керма
Натиснувши на кнопку, самокат рухатиметься лише вперед або назад — це робить поїздки безпечнішими для дітей, які ще не освоїли маневрування.
Подовжене та широке заднє гальмо
Забезпечує м’яке й швидке гальмування, а також захищає ногу дитини від контакту з колесом.
Три поліуретанові колеса
Встановлені на хромованих підшипниках класу ABEC-5, стійких до вологи. Вони не потребують частого змащення та забезпечують плавний рух.
Прорезинені грипси
Зручні двоколірні ручки, які приємно тримати навіть під час тривалого катання.
Світлодіодні передні колеса з трьома кольорами підсвітки
Роблять катання ще яскравішим та веселішим.
Y-подібне анодоване кермо, пофарбоване в колір самоката — міцний і стильний конструктивний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 71 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 870 ₴




