Самокат дитячий двоколісний Micro Sprite Pink
- В наявності
- Код: 26255499
5 195 ₴

Самокат Micro Sprite - унікальна модель серед всієї лінійки двоколісних самокатів Micro. Цим самокат зобов'язаний своїй невеликій вазі, компактності і простоті експлуатації. Micro Sprite ідеально підходить для дітей дошкільного віку і підліткам. Самокати Micro Sprite Special Edition є спеціальною серією самокатів моделі Micro Sprite. Їх єдиною відмінністю від інших самокатів серії Sprite є наявність орнаменту на абразивній деці самоката.
Самокат Micro Sprite - унікальна модель серед всієї лінійки двоколісних самокатів Micro.
Цим самокат зобов'язаний своїй невеликій вазі, компактності і простоті експлуатації. Micro Sprite ідеально підходить для дітей дошкільного віку і підліткам.
Самокати Micro Sprite Special Edition є спеціальною серією самокатів моделі Micro Sprite. Їх єдиною відмінністю від інших самокатів серії Sprite є наявність орнаменту на абразивній деці самоката.
Конструкція самоката досить проста, але при цьому надійність і безпека експлуатації залишаються на вищому рівні. Телескопічна рульова стійка дозволяє встановити необхідну висоту керма.
Моделі Micro Sprite оснащені підніжкою для вертикального паркування. За рахунок складної конструкції самокат зручно зберігати і за необхідності транспортувати.
Колеса самоката виконані з поліуретану і разом з якісними підшипниками дозволяють самокату їхати плавно і з комфортом для дитини. На задньому крилі розташовані ножні гальма для безпечної зупинки.
На такому самокаті весело вирушати в школу або проводити час зі своїми друзями. Завдяки різноманіттю кольорів в лінійці самокатів Micro Sprite кожен зможе підібрати собі самокат за смаком.
Характеристики Micro Sprite:
- Матеріал: алюміній;
- Колеса: 120/100 мм, поліуретан;
- Висота керма: 59-88 см;
- Ножні гальма;
- Підніжка;
- Вага: 2,8 кг;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Підшипники: ABEC-9.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Підніжка |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Micro |
- Ціна: 5 195 ₴




