Трюковий самокат для початківця Explore STREET PRO ОХ блакитний
- В наявності
- Код: 26255402
2 370 ₴

Трюковий самокат для початківця Explore STREET PRO ОХ блакитний
Самокат STREET PRO ОХ — це ідеальний вибір для любителів екстремального катання. Він оснащений легковісною посиленою рамою, яка забезпечує стабільність і довговічність конструкції при інтенсивних навантаженнях. Надміцна передня вилка допомагає полегшити виконання елементів обертання, а можливість повороту керма на 360 градусів дає більше свободи під час катання та виконання трюків.
Самокат має міцну алюмінієву деку з округлими краями, що додає додаткової безпеки і комфорту при катанні. Система компресії HIC — легка і надійна, що забезпечує стабільність і міцність конструкції.
Колеса PU діаметром 110 мм з алюмінієвою маточиною забезпечують відмінну прохідність і стійкість на різних поверхнях. Алюмінієвий гнучкий гальмо додає зручності при гальмуванні. Вантажопідйомність самоката становить до 100 кг, що робить його підходящим для більшості користувачів.
У комплекті з самокатом йде піга, що дозволяє покращити маневреність і можливості для виконання трюків.
Тип компрессії: HIC
Вік: від 5 років;
Загальна висота: 86 см;
Максимальне навантаження 100 кг.
Гальмівна система: Задній ножний;
Вага: 4 кг;
Гарантія: 12 місяців.
Дека: Протиковзне покриття;
Довжина: 50 см;
Ширина 11 см;
Висота керма: 60 см;
Ширина керма: 55 см;
Кермовий хомут: 4 болтові;
Матеріал: литий дюраль;
Діаметр: 110 мм;
Підшипник: Abec-7;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 370 ₴
