Трюковий самокат Hipe H3 2022 black-gold
- В наявності
- Код: 26255443
5 290 ₴

Самокат Hipe H3 - гарний вибір для райдерів, які цінують якість і надійність.
Самокат оснащений міцним хромолібденовим кермом Y-подібної форми. Таке кермо дозволяє витримувати екстремальні навантаження при катанні не тільки при базових трюках, але і при більш складних елементах. Легка і надійна компресія IHC в парі з інтегрованими підшипниками забезпечують плавне і швидке обертання і оптимальний контроль над скутом. Колеса з алюмінієвим кором діаметром 110 мм забезпечують шикарний накат. Ширина деки 11,5 см дозволяє однаково ефективно використовувати самок як в парку, так і в стріту. Компліт створювався з міцних запчастин, і при цьому зберіг невелику масу. Вага самоката всього 3,9 кг.
Представлена модель декількома лаконічними і стильними забарвленнями. Діставайте Hipe H3 з коробки і вперед катати. Все що тобі потрібно для розвитку - вже є в цьому самокаті. Надійність, баланс, легка вага і якість комплектуючих, і все це загорнуто в привабливий сучасний дизайн.
Відкиньте всі сумніви, трюкової самокат Hipe H3 - це твій вибір.
Характеристики Hipe H3:
- Рекомендований зріст: 145-175 см
- Кермо: Y-подібне
- Матеріал керма: хромолібден
- Висота керма від землі: 88 см
- Висота керма від деки: 81 см
- Розмір керма (висота/ширина): 64 см * 60 см
- Компресія: IHC
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 2х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 50 х 11,5 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 36 х 11,5 см
- Довжина самоката: 71 см
- Вилка: IHC
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина підстави колеса: 26 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс
- Вага: 3,8 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 290 ₴




