Трюковий самокат Hipe XL v2 silver-brown
- В наявності
- Код: 26255437
6 990 ₴

Друга версія великого стрітового самокату від Hipe - XL v2.
Зберігши солідні габарити дошки і керма, v2 отримала радикальне оновлення у вигляді класичного Т-образного керма. Решта комплектуючих залишилися на безкомпромісно високому рівні. Ширина деки в 13 см дозволяє яскраво навалювати в стріту, самокат впевнено слайдить і гриндить. Квадратні дропи збільшують і без того велику площу для комфортного розташування ніг при виконанні будь-якого трюку. Кермо тешка виконане з міцної хромолібденовой сталі і не боїться екстремальних приземлень після високих дропов. Незважаючи на великі розміри, скутер добре збалансований.
Найпопулярніший і трендовий розмір коліс для стріту діаметром 115 см дозволяють домогтися відмінного контролю над самокатом. Для приборкання швидкості на самокаті відразу встановлюється подвійне гальмо. Користуватися флекс гальмом або фендером - вирішувати тільки тобі.
Як і всі стритові гармати, Hipe XL v2 побудований на базі SCS компресії. Надійний і міцний SCS вимагає мінімальної уваги при технічному обслуговуванні, і при цьому забезпечує плавний хід керма і крутіння.
Самокати цієї серії отримали непомітний, але виразний дизайн. Це той випадок, коли комплектація самоката говорить сама за себе. Навіть при швидкому погляді розумієш, що перед тобою серйозний агрегат.
Якщо потрібен великий і надійний стрітовий самокат - бери Hipe XL v2 і збирай захоплені відгуки тусовки.
Характеристики Hipe XL v2:
- Рекомендований зріст: 160-185 см
- Кермо: Т-подібне
- Матеріал керма: хромомолібден 4130
- Висота керма від землі: 97 см
- Висота керма від деки: 90 см
- Розмір керма (висота/ширина): 69 см * 58 см
- Компресія: SCS
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 4х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 54 х 13 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 38 х 13 см
- Довжина самоката: 76 см
- Вилка: SCS
- Колеса: 115 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина підстави колеса: 26 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс
- Вага: 4,0 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 990 ₴




