Трюковий самокат Hipe S20 Rainbow
- В наявності
- Код: 26255435
6 790 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокта Hipe S20 - парковий самокат Pro-рівня. Всі комплектуючі заточені під оптимальний баланс між міцністю і невеликою вагою.
Самокат побудований на базі компресії IHC. Ця міцна і легка система компресії стала де-факто стандартом для паркових моделей. Самокат оснащений колесами діаметром 120 мм. Колеса такого діаметру забезпечують максимальний накат і допомагають підтримувати високу швидкість при заїзді на великі фігури. Дека самоката отримала скошені дропи, для максимального полегшення ваги. Кермо Y-подібної форми виконане з міцної хромолібденової сталі. Традиційно самокати серії S20 отримують яскраві і помітні кольори. Стильний дизайн підкреслить високий рівень твоїх нових трюків.
Якщо потрібен самокат для постійного впевненого зростання майстерності в парку - вибирай Hipe S20.
Характеристики Hipe S20:
- Рекомендований зріст: 150-175 см
- Кермо: Y-подібне
- Матеріал керма: алюміній
- Висота керма від землі: 89 см
- Висота керма від деки: 81 см
- Розмір керма (висота/ширина): 64 см * 58 см
- Компресія: IHC
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 2х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 51 х 12 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 36 х 12 см
- Довжина самоката: 70 см
- Вилка: IHC
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина маточини колеса: 26 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо : флекс
- Вага: 3,5 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 790 ₴




