Трюковий самокат Hipe H9 v2 Raw-Violet
- В наявності
- Код: 26255431
7 790 ₴

Трюковий скутер Hipe H9 v2 - великий самокат PRO-рівня для досвідчених і просунутих райдерів.
Широченна дека і високе кермо класичної Т-подібної форми роблять самокат Hipe H9 відмінною машиною для стріту. Унікальна форма деки з розділеними лонжеронами, посилений стакан і квадратні дропаути деки - все це дозволяє досягти ульотного ковзання. Алюмінієва дека самоката має оригінальний дизайн, з поздовжнім отвором, для зниження ваги. Друга версія має одну, але дуже серйозна відмінність від першої версії. Якщо v1 оснащувалася HIC компресією, то серце V2 - це справжній чесний і надійний SCS. Зі здобуттям цього неодмінного стрітового атрибута, Hipe H9 v2 готовий до будь-яких екстремальних навантажень і не вимагає багато часу для технічного обслуговування.
Такий серйозний снаряд вимагає таких же серйозних коліс. H9 з коробки поставляється з великими 120-мм колесами, шириною 28 мм. Відмінний накат і контроль над скутом забезпечений. Для контролю за швидкими колесами самокат оснащений подвійною системою гальмування. Гальмо флекс і фендер відразу встановлені на деку. Тобі вирішувати який спосіб гальмування більш зручний і ефективний.
Міцністю, надійність, стиль - все це Hipe H9 v2. Хапай великий брутальний скутер для безкомпромісного стрітового катання.
Характеристики Hipe H9 v2:
- Рекомендований зріст: 160-185 см
- Кермо: T-подібне
- Матеріал керма: хромомолібден 4130
- Висота керма від землі: 97 см
- Висота керма від деки: 90 см
- Розмір керма (висота/ширина): 69 см x 59 см
- Компресія: SCS
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 4-х болтовий
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 56 х 14 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 40 х 14 см
- Вилка: SCS
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина основи колеса: 28 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс + фендер
- Вага: 4,3 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 790 ₴





