Трюковий самокат Hipe H4 2022 Raw-mint
- В наявності
- Код: 26255441
7 790 ₴

Трюковий самокат Hipe H4 - твій вхідний квиток в PRO-лігу.
З коробки ти відразу отримуєш компліт, який дозволить освоювати більш серйозні стрітові трюки. Рівень запчастин дозволяє врізати екстриму і отримати максимум контролю над своїм скутом. Набір компонентів класичний для стрітової машини. Це і Т-подібне кермо з міцного хромолібденового сплаву. І накатистість 110-мм коліс. І широка міцна дека, що дозволяє додатково встановити пеги для більшої площі ковзання.
І найголовніше, що робить самокат міцним і надійним снарядом для трюків - стара добра SCS компресія. Тепер не потрібно кожен день підтягувати болти і налаштовувати м'якість обертання керма. Система SCS дозволяє до мінімуму звести час на техобслуговування самоката, щоб нічого не відволікало від катання.
Крім надійних деталей, самокат Hipe H4 може похвалитися стильним дизайном і широким вибором кольорів. Переходь на Hipe H4 і дивуй друзів крутим і міцним скутом, який допоможе розкрити твій потенціал і освоїти нові чумні трюки.
Якщо вибираєш свій перший самокат професійного рівня - обов'язково зверни увагу на Hipe H4.
Характеристики Hipe H4:
- Рекомендований зріст: 155-180 см
- Кермо: T-подібне
- Матеріал керма: хромомолібден 4130
- Висота керма від землі: 94 см
- Висота керма від деки: 87 см
- Розмір керма (висота/ширина): 67 см x 60 см
- Компресія: SCS
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 4х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 52 х 12.5 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 36 х 12.5 см
- Вилка: SCS
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина основи колеса: 26 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс
- Вага: 3,9 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 94 см |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 790 ₴




