Трюковий самокат Hipe H11 Black-red Lava
- В наявності
- Код: 26255440
7 990 ₴

Трюковий самокат Hipe H11 - це самокат середнього рівня, заточений під стрітовое катання. Т-подібне кермо, широка і могутня дека, все як у більш старших стрітових моделей.
Самокат може похвалитися солідним рівнем комплектації. Крім класичного Т-образного керма, виконаного з міцного хромолібденового сплаву, впоратися з екстремальними навантаженнями самокату допомагає міцна дека з алюмінієвого сплаву. Для зменшення ваги самокат забезпечений легшою копрессіей IHC. Додайте сюди полегшені колеса з кором на базі алюмінієвих спиць, і на виході отримаєте заряджений, але легкий стрітовий самокат. Вага скутера всього 3,4 кг. Маленький вага ніяк не вплинула на міцність конструкції. Самокат вийшов дуже надійним і збалансованим. Завдяки квадратним дропаутам скутер відмінно підходить для слайдів і гриндів. Стрітовое катання - це його стихія.
Діаметр коліс 110 см, при ширині 24 мм - це завжди відмінний накат без втрати контролю. Вилка самоката дозволяє при необходіості встановити колеса діаметром до 120 мм.
Якщо шукаєте легкий і міцний стрітовий самокат - Hipe H11 буде відмінним вибором.
Характеристики Hipe H11:
- Рекомендований зріст: 150-175 см
- Кермо: T-подібне
- Матеріал керма: хромолібден
- Висота керма від землі: 87 см
- Висота керма від деки: 80 см
- Розмір керма (висота/ширина): 63 см x 56 см
- Компресія: IHC
- Підшипники: інтегровані
- Хомут (затиск): 2х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061
- Розмір деки (довжина/ширина): 52 х 12 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 37 х 12 см
- Вилка: IHC, з можливістю установки коліс діаметром до 120 мм
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник
- Ширина підстави колеса: 26 мм
- Поліуретан, жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс
- Вага: 3,6 кг
- Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIPE |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 87 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 990 ₴




