Трюковий самокат Maraton Trigger HIC золото-оливковий
- В наявності
- Код: 26255195
2 870 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги самоката Maraton Trigger HIC:
- HIC neco рулева система — для стабільності і надійності під час катання.
- 120 мм колеса — великі колеса забезпечують відмінну прохідність і плавність ходу.
- PEGи на передньому і задньому колесах — для виконання різних трюків.
- Міцний алюмінієвий матеріал коліс — підвищена довговічність і стійкість до зносу.
- Маневреність і керованість — ідеальний для райдерів усіх рівнів.
Технічні характеристики самоката Maraton Trigger HIC:
- Бренд: Maraton
- Рулева система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Руль: Y-образний
- Висота самоката: 86 см
- Висота руля: 61 см
- Ширина руля: 48.5 см
- PEG: На передньому і задньому колесі (2 шт)
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 120 × 120
- Колеса: Алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 2 870 ₴



