Трюковий самокат Maraton Powerslide HIC
- В наявності
- Код: 26255184
3 510 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Система HIC (Hidden Internal Compression) забезпечує стабільність і зручне управління.
- Фігурний хомут і посилені алюмінієві диски для підвищеної міцності.
- Бат-вінг руль для покращеного контролю під час маневрів.
- Колеса з алюмінію і підшипники ABEC 9 Chrome забезпечують високу швидкість та зносостійкість.
- Пеги на передньому і задньому колесах для виконання трюків на різних поверхнях.
- Дека з наждачним покриттям для надійного зчеплення з ногами.
Технічні характеристики самоката Maraton Powerslide HIC:
- Бренд: Maraton
- Особливості моделі: Фігурний хомут, посилені алюмінієві диски
- Рулева система: HIC (Hidden Internal Compression)
- Руль: Bat-wing
- Висота самоката: 84 см
- Висота руля: 61.5 см
- Ширина руля: 47 см
- PEG: На передньому і задньому колесі (2 шт)
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 110 × 110
- Колеса: Алюміній
- Підшипники: ABEC 9 Chrome
- Ширина ступиці колеса: 24 мм
- Покриття деки: Наждачка
- Довжина деки: 500 мм
- Ширина деки: 110 мм
- Макс. навантаження: 150 кг
- Матеріал рулевої стійки: Хромолева сталь (CrMo)
- Матеріал грипс: Резина
- Хомут: Алюмінієвий, 3 болти
- Тормоз: Задній ножний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 61.5 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 3 510 ₴




