Трюковий самокат для парку Slip Stream чорний
- Немає в наявності
- Код: 26255194
3 450 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги самоката Slip Stream:
- HIC неко рулева система для кращої стабільності та управлінності.
- Фігурний хомут та стакан рулевої колонки для надійної фіксації.
- Покриття деки з наждачки, яке забезпечує додаткове зчеплення.
- Алюмінієві 3 болта хомута для надійної конструкції.
- PU Полиуретанові колеса з підшипниками ABEC 9 Chrome для швидкості та тривалого використання.
- PEGи на передньому і задньому колесах для виконання трюків.
Технічні характеристики самоката Slip Stream:
- Бренд: Maraton
- Особливості моделі: Фігурний хомут, фігурний стакан рулевої колонки
- Рулева система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Руль: Т-образний
- Висота самоката: 95.5 см
- Висота руля: 71.5 см
- Ширина руля: 58 см
- PEG: На передньому і задньому колесі (2 шт)
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 110 × 110
- Колеса: PU Полиуретан
- Підшипники: ABEC 9 Chrome
- Ширина ступиці колеса: 24 см
- Покриття деки: Наждачка
- Довжина деки: 500 мм
- Ширина деки: 110 мм
- Макс. навантаження: 100 кг
- Матеріал рулевої стійки: Хромолева сталь (CrMo)
- Матеріал грипс: Резина
- Хомут: Алюмінієвий, 3 болта
- Стиль катання: Стріт / парковий — переваги: маневреність і швидкість
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 71 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | STREAM |
- Ціна: 3 450 ₴




