Самокат дитячий двоколісний Globber NL205 Deluxe Pink з ручним гальмом 7+
- В наявності
- Код: 26255455
5 500 ₴

Самокат двоколісний GLOBBER NL205 DELUXE Mint 7+
Самокат GLOBBER серії NL205 DELUXE — ідеальний варіант для дітей від 7 років, підлітків і дорослих. Завдяки максимальному навантаженню до 100 кг, цей самокат підійде для різних вікових категорій та гарантує надійність та комфорт під час катання.
Переваги:
-
Легка та міцна дека
Самокат оснащений алюмінієвою декою, яка є водночас легкою і дуже міцною. Протиковзаюче покриття на декі дозволяє зберігати стабільність під час катання, запобігаючи зісковзуванню ноги. -
Ручне гальмо для високої ефективності
Самокат обладнаний ручним гальмом, що забезпечує високий рівень безпеки при зупинці та дозволяє легко і швидко гальмувати навіть на високій швидкості. -
Поліуретанові колеса з амортизатором
Поліуретанові колеса забезпечують щільне зчеплення з дорогою, що робить катання стабільним і комфортним. Інтегрований амортизатор переднього колеса ефективно поглинає нерівності на дорозі, забезпечуючи плавний хід навіть на асфальті з ямами або тріщинами. -
Регульоване кермо
Широке Т-подібне кермо регулюється по висоті в трьох положеннях (98-103-108 см), що дозволяє підібрати зручну висоту для катання, підходить для різних користувачів. -
Зручні та компактні ручки
Ручки самокату виконані з м'якого та міцного TPR-матеріалу. Їх можна від'єднати і скласти, що значно полегшує транспортування та зберігання самокату. -
Легкість складання та компактність
Самокат швидко складається, стаючи компактним та зручним для транспортування і зберігання. Це робить його ідеальним вибором для тих, хто потребує мобільності та зручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 205 мм |
| Висота рульової стійки | 108 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 500 ₴






