Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHT Pink колеса з підсвіткою, 50кг, 4+
- В наявності
- Код: 26255600
5 870 ₴

Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHT Pink колеса з підсвіткою, 50кг, 4+
Самокат Globber MASTER LIGHTS — це унікальний складний триколісний самокат преміум-класу, який стане чудовим сюрпризом для дітей від 4 років. Він оснащений яскравими світними колесами, посиленою дуже широкою декою з нековзною прорезиненою поверхнею, яка подарує малюкам безліч нових вражень. Самокат також має широкий діапазон регулювання висоти керма — 5 рівнів, що дозволяє використовувати його з 4 до 14 років. Ідеальний варіант для зручного зберігання та транспортування завдяки революційній системі складання — складається одним натисканням кнопки.
Особливості Globber MASTER LIGHTS:
Система блокування керма — натисніть кнопку, і самокат буде їхати лише вперед або назад. Це робить поїздки безпечнішими для дітей, які ще не опанували маневрування.
Подовжене, широке заднє гальмо — дозволяє плавно й швидко зупинити самокат, а також захищає ногу дитини від контакту з колесом.
Три поліуретанові колеса — встановлені на хромованих (стійких до вологи) підшипниках класу ABEC-5. Не потребують постійного змащування та забезпечують м’який плавний хід.
Прорезинені грипси — м’які ручки з двоколірним дизайном, дуже зручні для дитячих рук.
Світлові передні колеса з трьома кольорами підсвітки — роблять катання ще яскравішим та веселішим.
Y-подібне анодоване кермо, пофарбоване в колір самоката — стильний вигляд і додаткова стійкість до подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 870 ₴




