Самокат GLOBBER серії MASTER LIGHT Pink колеса з підсвіткою, 50кг, 4+
- В наявності
- Код: 26255277
4 599 ₴

Самокат-велобіг Globber My free EVO 5 in 1 Lights зелений
Починати кататися на Globber My free EVO 5 in 1 Lights можна з 1-го року. Для цього є спеціальна ручка-тримач, яка регулюється по довжині, і зручне ергономічне сидіння для малюка. Катаючись на сидінні, дитина буде пізнавати світ і поступово вчитися їзді на біговелі. Висота сидіння в даній моделі регулюється.
Нововведення цієї моделі в порівнянні з Globber 4-in-1 - це новий дизайн сидіння і знімна підставка для ніг. Підставку використовують в положенні "біговел" для зручності маленьких велосипедистів. Згодом цю підставку можна легко зняти, так само як і ручку-тримач. У віці 1,5 років діти починають керувати біговелом самостійно, без сторонньої допомоги. За рахунок регульованого сидіння біговел може використовуватися до трьох років.
Безпека їзди на Globber My free EVO 5 in 1 Lights забезпечується функцією блокування передніх коліс. Для блокування потрібно натиснути кнопку на передній панелі. Ця функція зручна, коли дитина знайомиться з транспортом і вчиться правильно керувати біговелом або самокатом.
Коли дитина стане дорослішою - можна зняти сидіння і використовувати Globber My free EVO 5 in 1 Lights в якості самоката.
Низька платформа дозволяє довго кататися на самокаті, не витрачаючи багато енергії. М'які поліуретанові колеса забезпечують тиху і комфортну їзду. Регулювання керма по висоті дозволяє підібрати оптимальне положення для катання.
Ще однією перевагою Globber My free EVO 5 in 1 Lights є надійна і міцна рама. Самокат має малу вагу, тому що виготовлений з алюмінію і пластика.
Завдяки своїй функціональності і можливості легко трансформуватися, Globber My free EVO 5 in 1 Lights - відмінний варіант і для дітей, і для батьків.
Характеристики Globber My free EVO 5 in 1 Lights:
матеріал: пластик / алюміній
максимальне навантаження: на біговел - 20кг, на самокат - 50кг
довжина всього самоката-біговелу: 54см
висота керма: 55см - 68см
ширина керма: 27см
висота сидіння від землі: 31, 32, 33 см
довжина платформи: 29см
ширина платформи: 10см
колеса: поліуретан
розмір коліс: 120 x 24 мм (2 спереду), 80 x 24 мм (ззаду)
підшипники: ABEC-5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 599 ₴







