Трюковий самокат Maraton Ride Volo Silver T02
- В наявності
- Код: 26255180
1 750 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Ride Volo Silver T02 - це високоякісна модель від американського бренду Maraton, яка підходить для трюкового катання. Цей самокат виготовлений з урахуванням всіх вимог до маневреності та швидкості, що дозволяє виконувати різноманітні трюки та насолоджуватись катанням як у парках, так і на вулицях.
Переваги самоката Maraton Ride Volo Silver T02:
- Висока маневреність та швидкість, що робить катання комфортним і динамічним.
- Система HIC (Hidden Internal Compression) забезпечує стабільність та зручність керування.
- Легкий і міцний Y-подібний руль, що дозволяє зручніше виконувати маневри.
- Покриття деки з наждачки для кращого зчеплення з ногами під час трюків.
- Алюмінієві колеса та підшипники ABEC 9 забезпечують високу швидкість і зносостійкість.
Технічні характеристики самоката Maraton Ride Volo Silver T02:
- Бренд: Maraton
- Особливості моделі: бренд США
- Рулева система: HIC (Hidden Internal Compression)
- Руль: Y-подібний
- Висота руля: 59.94 см
- Ширина руля: 55.88 см
- Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє: 110 × 110
- Колеса: Алюміній
- Підшипники: ABEC 9
- Покриття деки: Наждачка
- Довжина деки: 54.61 см
- Хомут: Алюмінієвий, 4 болти
- Комплектація: 1 кор. (1 шт)
- Стиль катання: стріт / парковий
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 59.94 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 1 750 ₴



