Самокат дитячий GLOBBER FLOW ELEMENT JUNIOR LIGHTS 2025 Black-Mint 3+
- В наявності
- Код: 26255458
5 499 ₴

Самокат дитячий GLOBBER FLOW ELEMENT JUNIOR LIGHTS Black-Mint 2025 3+
Самокат Globber FLOW ELEMENT - найкращий самокат для дитини від 3 років зі світлодіодними колесами. Оновлена модель - отримала додатково ручний тормоз, та новий дизайн, у всьому іншому це той самий найкращий двоколісний самокат для дитини віком від 5 років. Правильна висота платформи - дозволяє легко відштовхуватися. Виготовлений з алюмінієвого сплаву, міцного та довговічного. Стильний, вишуканий та легкий. FLOW ELEMENT LIGHTS має запатентовану систему складання, регульоване по висоті Т-подібне кермо зі складними ручками, спеціальну стрічку проти ковзання на деку, міцне заднє гальмо та яскраве підсвічування коліс. 125-міліметрові колеса для впевненої їзди.
Особливості:
2-х колісний самокат для дітей та підлітків від 3 років;
Має легку раму, що швидко складається, система складання запатентована: просто підніміть важіль вгору, щоб перевести самокат у робочий або складений стан. Посилена рама – робить його довговічним, можна передавати наступному поколінню)
4-рівня регулювання висоти керма (80 см, 85 см, 90 см або 95 см), широке та вигнуте алюмінієве Т-подібне кермо, зручні та міцні ергономічні грипси, виготовлені з TPR (термопластична гума);
Алюмінієва дека з візерунковою стрічкою проти ковзання та з підставкою;
Максимальне навантаження – до 100 кг;
Подовжене металеве заднє гальмо забезпечує ефективне уповільнення та продовжує термін служби коліс;
Високоякісні 125-мм передні та задні литі колеса з поліуретановим покриттям з високим відскоком, встановлені на підшипники ABEC 7 та захищені вбудованим бризковиком. Колеса зі світлодіодним підсвічуванням без батарейок блимають білим світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 499 ₴




