Трюковий самокат Maraton Hi Boy Pro ST-1S
- В наявності
- Код: 26255189
1 949 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Hi Boy Pro ST-1S — це самокат, призначений для райдерів, які шукають високу маневреність і надійність під час виконання трюків. Завдяки високоякісним матеріалам і спеціально розробленій конструкції цей самокат забезпечить вам максимальний комфорт і довговічність.
Переваги самоката Maraton Hi Boy Pro ST-1S:
- Система IHC (HIC, діаметр 31,8 мм) для надійного контролю.
- Y-подібне кермо для зручного керування.
- Алюмінієві колеса з підшипниками ABEC 9 для швидкості та довговічності.
- Легка та міцна дека для виконання різноманітних трюків.
Технічні характеристики самоката Maraton Hi Boy Pro ST-1S:
- Бренд: Maraton
- Особливості моделі: USA brand
- Рульова система: IHC (HIC, діаметр 31,8 мм)
- Кермо: Y-подібне
- Висота самоката: 800 мм
- Висота керма: 546 мм
- Ширина керма: 485 мм
- Діаметр коліс (мм): Переднє × Заднє: 110 × 110
- Колеса: Алюміній
- Підшипники: ABEC 9
- Довжина деки: 365 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 54.6 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 1 949 ₴




