Трюковий самокат Maraton Dictator металік
- Немає в наявності
- Код: 26255199
2 749 ₴

Трюковий самокат Maraton Dictator - це самокат нового покоління для підлітків та дорослих. Практичний та універсальний варіант для катання по вулицях та в парку. Новинка сезону з посиленим підшипником.
Головною особливістю екстремального самокату Dictator є трохи більше, ніж зазвичай колеса. Їхній діаметр 110 мм з поліуретану (PU), жорсткість 82А, добре поглинають більшість вібрацій від перешкод на дорозі під час катання. Завдяки таким колесам дуже легко набрати потрібну швидкість, проїжджати повільні перешкоди на дорогах. Вісь колеса зроблена з металу. Це дасть райдеру більше накату та утримання швидкості. Може служити протягом багатьох років завдяки використанню міцних та зносостійких матеріалів та якісного зварювання рами. Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу довкілля. Платформа посилена, що дозволяє тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви та платформи самокату під час катання. Для швидкої зупинки самокату передбачене ножне, металеве гальмо зі спеціального сплаву, яке стійке до стирання.
Максимальне навантаження 100.0 (кг)
Матеріал рами Алюміній
Конструкція Цілісна
Кількість коліс 2
Діаметр колеса 110.0 (мм)
Висота рульової стійки 75.0 (см)
Особливості Ніжне гальмо
Вага 3.0 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 2 749 ₴



