Самокат дитячий для хлопчика Maraton Pro зелений
- В наявності
- Код: 26255203
2 230 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Maraton Pro - самокат для дорослих та підлітків. Висока вантажопідйомність 120 кг. Двоколісний самокат Maraton Pro відрізняється не тільки стильним дизайном, він досить міцний та надійний.
Рама самокату представлена металом алюмінію.
Невелика вага дозволить дитині легко переносити самокат через перешкоди.
Стійкі колеса з поліуретану гарантують швидкість та плавність ходу.
Зберігати та транспортувати самокат дуже просто – адже він складається до компактних розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 104 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 2 230 ₴




