Самокат GLOBBER серії ELITE DELUXE синій, колеса з підсвіткою, 50кг, 3+, 3 колеса
- В наявності
- Код: 54661163
4 690 ₴

Самокат дитячий триколісний Globber Fold Up Light wheels Elite Deluxe зелений
Globber Elite Deluxe це відмінний складаний триколісний самокат для маленьких дітей з колесами, що світяться. З таким самокатом Ваша дитина швидко освоїть навички катання, навчиться тримати рівновагу та правильно координувати свої рухи. А також отримає масу задоволення від катання на новому Globber Elite Deluxe, який створений на базі всіма улюбленого самокату My Free Fold Up. Головною їх відмінністю є колеса, що світяться, і забарвлена в колір самокату стійке кермо.
Самокат виконаний з товстого пластику та алюмінію, тому він міцний і має малу вагу. Завдяки трьом колесам самокат стійкий, що важливо для катання у такому віці. Колеса світяться під час їзди, що дуже тішить дітей.
Для новачків передбачено функцію блокування передніх коліс. У такому положенні самокат їде тільки прямо і дитина поступово вчиться ним керувати. Для повороту достатньо зняти блокування та нахилити кермо у потрібний бік. Кермо самокату легко регулюється за висотою на трьох рівнях. Заднє колесо має гальмо – крило для безпечного катання Вашої дитини.
Особливості:
БЕЗПЕКА НАВЧАННЯ: Передня кнопка блокування напряму (проста та безпечна у користуванні) для полегшення навчання;
РЕГУЛЮВАНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ: T-подібне кермо, що регулюється по висоті під зростання дитини в міру її дорослішання.
ПІДСТАВА: Спеціальна конструкція платформи, що підсилює конструкцію.
Зручність у використанні: Низька платформа для більшої стійкості, що підвищує результати дитини (знижує втому).
ЕРГОНОМІЧНІ РУЧКИ: Ручки з еластичного двокомпонентного матеріалу для більшого комфорту та більшої зносостійкості.
БЕЗПЕКА І ДОВГОВІЧНІСТЬ: М'яке і плавне заднє гальмо, що забезпечує гальмування, що запобігає зношенню заднього колеса.
З самокатом Globber Elite Deluxe Ваша дитина дуже швидко, а головне – із задоволенням навчиться кататися та правильно тримати рівновагу
Характеристики
колеса: поліуретан, 120 мм LED (передні), 80 мм (заднє);
підшипники: ABEC-5;
висота керма самоката від землі: 54-66 см;
висота керма самоката від платформи: 59-71 см;
ширина керма самоката: 27 см;
ширина платформи самоката: 10 см;
максимальне навантаження на самокат: 50 кг;
вага: - 2,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 71 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 690 ₴





