Самокат двоколісний Maraton Delta green
- В наявності
- Код: 26255223
2 870 ₴

Скутер оснащений переднім і заднім амортизаторами, що разом з 200 мм колесами шириною 30 мм і спеціальним поліуретановим покриттям згладжує нерівності дороги. Для покращення естетичної складової на боковини поліуретанового покриття нанесено рельєф. У колесах використовують підшипники стандарту ABEC 9.
Ручне дискове гальмо, що дозволяє не тільки виконувати ефективне гальмування, але і по-справжньому прикрашає самокат. Тросик гальма, на відміну від багатьох аналогів, проведений через спеціальні канали в рульовій стійці та деці та не заважає їзді.
Крім дискового гальма в самокаті застосоване звичне ножне гальмо-крило на задньому колесі, яке додатково оснащене бризковиком з червоним світловідбивним елементом.
Кермо фіксується у трьох положеннях: 880-960-1040 мм від поверхні. У комплекті до самокату поставляється ремінець для перенесення.
Обладнаний підніжкою, що складається.
Система складання виконана за схемою Push&Fold. Це перевірена часом надійна система повністю виключає люфт у місці складання.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 2 870 ₴




