Самокат Maraton LEADER червоний
- В наявності
- Код: 26255201
2 800 ₴

Скутер оснащений переднім і заднім амортизаторами, що в сукупності з 200 мм колесами шириною 30 мм і спеціальним поліуретановим покриттям згладжує нерівності дороги.
У колесах використовуються підшипники стандарту ABEC 9.
Заднє колесо оснащене гальмом-крилом, на яке встановлено бризковик із червоним світловідбивним елементом.
Спеціальні пази в рукоятках і широкий затиск керма усувають люфт у місцях кріплення, який часто є джерелом стороннього шуму.
Кермо фіксується в трьох положеннях - від 88 до 104 см від поверхні.
Міцна алюмінієва дека шириною 13.6 см і завдовжки 46 см покрита протиковзкою гумою. Для зручності паркування самокат обладнаний складною підніжкою, що складається.
Система складання виконана за схемою Push&Fold. Це перевірена часом надійна система повністю виключає люфт у місці складання.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | Maraton |
- Ціна: 2 800 ₴




