Самокат двоколісний дитячий Globber NL500-205 Blue
- В наявності
- Код: 59000072
4 900 ₴

Самокат двоколісний дитячий Globber NL500-205 Blue
Особливості самокату Globber NL 205:
Система складання. Для зручності транспортування та зберігання самокат оснащений системами складання керма та рами. Простота та надійність механізмів дозволять Вам повною мірою насолоджуватися свободою пересування та значно спростять маніпуляції, пов'язані з переміщенням самокату в багажнику автомобіля або у громадському транспорті.
Захист від бруду та води. Компанія Globber враховує побажання своїх клієнтів, тому всі міські самокати Globber обладнані переднім та заднім крилом для захисту від води та бруду. Тепер Ви можете не переживати за чистоту Вашого одягу, якщо раптом доведеться проїхати по калюжі під час дощу, що раптово почався.
Легкість ковзання. Для забезпечення плавності ходу та комфорту поїздок самокат обладнаний високоякісними підшипниками ABEC-5.
Легка вага. Дека самокату, кермо та гальмівне крило виконані з алюмінієвого сплаву. Це дозволяє значно скоротити вагу, не втрачаючи у міцності.
Легке паркування. Комфорт та зручність у кожній деталі. Вбудована підніжка дозволить легко та просто залишити самокат там, де Вам це буде зручно.
Швидке регулювання. Завдяки використанню ексцентрикових затискачів самокат можна швидко налаштувати під індивідуальні параметри користувача.
Передній амортизатор. Поїздка буде м'якою та комфортною
Три рівня регулювання висоти керма 98 см, 103 см, 108 см
Тип самоката - складаний
Діаметр коліс (мм) - 205 / 205
Розмір - 33,5*13*87,5
Гарантія - 24 міс
Гальмо - ножний
Вік - 5+
Вага - 4,78 кг
Підшипники - Високоміцні ABEC 5
Макс. навантаження (кг) - 100
Жорсткість коліс -92 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 205 мм |
| Висота рульової стійки | 112 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 900 ₴




