Самокат дитячий Micro Mini Deluxe Magic Purple
- В наявності
- Код: 26255493
4 299 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Micro Mini Deluxe Magic - це функціональний дитячий транспорт із яскравим дизайном, який відразу приверне на себе увагу.
Самокат Micro Mini Deluxe Magic - це функціональний дитячий транспорт із яскравим дизайном, який відразу приверне на себе увагу.
Переваги та особливості:
- всі деталі самоката створені з нетоксичних якісних матеріалів;
- стійка виконана з кольорового анодованого алюмінію, що допоможе витримати найжорсткіші удари при катанні;
- в конструкції використовують особливий вид пластику із закругленими краями в доповненні з телескопічною Т-подібною стійкою;
- ручки самоката починають світитися насиченими кольорами коли дитина торкається їх;
- дека самоката додатково посилена скловолокном, що забезпечує безпеку під час катання;
- протиковзна силіконова підніжка та модернізоване заднє гальмо забезпечать максимальний рівень безпеки;
- самокат оснащений запатентованим унікальним механізмом нахилу і повороту керма;
- поліуретанові колеса, що світяться, з підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму;
- високоякісне гальмо має сталеву пружинну вставку, не нагрівається при гальмуванні;
- самокат має зручний розбірний механізм, що дозволяє зручно зберігати вдома та перевозити в транспорті;
- кожен самокат проходить величезну кількість тестів на надійність і безпеку.
Регулювання висоти керма: від 49 см до 67 см.
Розміри деки: 30х11х6 см.
Елементи живлення: 2 батареї типу АА (у комплекті).
Вага: 2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Тридер |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 64 см |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Виробник | Micro |
- Ціна: 4 299 ₴




