Самокат дитячий Micro Maxi Deluxe LED Pink
- В наявності
- Код: 26255477
5 795 ₴
+380 (98) 929-17-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Micro Maxi Deluxe LED підійде для прогулянок та активного відпочинку дітей дошкільного віку та школярів, а також допоможе їм поліпшити баланс, координацію та моторику.
Самокат Micro Maxi Deluxe LED підійде для прогулянок та активного відпочинку дітей дошкільного віку та школярів, а також допоможе їм поліпшити баланс, координацію та моторику.
Переваги та особливості:
- всі деталі самоката створені з нетоксичних якісних матеріалів;
- стійка виконана з кольорового анодованого алюмінію, що допоможе витримати найжорсткіші удари при катанні;
- в конструкції використовують особливий вид пластику із закругленими краями в доповненні з телескопічною Т-подібною стійкою;
- дека самоката додатково посилена скловолокном, що забезпечує безпеку під час катання;
- протиковзна силіконова підніжка та модернізоване заднє гальмо забезпечать максимальний рівень безпеки;
- самокат оснащений запатентованим унікальним механізмом нахилу і повороту керма;
- поліуретанові колеса, що світяться, з підшипниками стандарту АВЕС 9 дозволять пересуватися без шуму;
- високоякісне гальмо має сталеву пружинну вставку, не нагрівається при гальмуванні;
- самокат має зручний складаний механізм, що дозволяє зручно зберігати вдома та перевозити в транспорті;
- кожен самокат проходить величезну кількість тестів на надійність і безпеку.
Регулювання висоти керма: від 67 до 91 см.
Розміри деки: 33х13,5х6 см.
Вага: 2,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Тридер |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Колір | Рожевий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | Micro |
- Ціна: 5 795 ₴




