Дитячий самокат Micro Sprite LED Silver
- В наявності
- Код: 26255494
4 599 ₴

Самокат Micro Sprite - унікальна модель серед всієї лінійки двоколісних самокатів Micro. Цим самокат зобов'язаний своїй невеликій вазі, компактності і простоті експлуатації. Micro Sprite ідеально підходить для дітей дошкільного віку і підліткам. Самокати Micro Sprite LED є спеціальною серією самокатів моделі Micro Sprite. Їх помітною відмінністю від інших самокатів серії Sprite є LED колеса, що мерехтять, і завдяки яскравим вогникам при їзді приносять дитині ще більше задоволення і веселощів від катання на самокаті.
Самокат Micro Sprite - унікальна модель серед всієї лінійки двоколісних самокатів Micro.
Цим самокат зобов'язаний своїй невеликій вазі, компактності і простоті експлуатації. Micro Sprite ідеально підходить для дітей дошкільного віку і підліткам.
Самокати Micro Sprite LED є спеціальною серією самокатів моделі Micro Sprite. Їх помітною відмінністю від інших самокатів серії Sprite є LED колеса, що мерехтять, і завдяки яскравим вогникам при їзді приносять дитині ще більше задоволення і веселощів від катання на самокаті.
Конструкція самоката досить проста, але при цьому надійність і безпека експлуатації залишаються на вищому рівні. Телескопічна рульова стійка дозволяє встановити необхідну висоту керма.
Моделі Micro Sprite оснащені підніжкою для вертикального паркування. Крім цього, за рахунок конструкції, що складається, самокат зручно зберігати і за необхідності транспортувати.
Колеса самоката виконані з поліуретану і разом з якісними підшипниками дозволяють самокату їхати плавно і з комфортом для дитини. На задньому крилі розташовані ножні гальма для безпечної зупинки.
На такому самокаті весело вирушати в школу або проводити час зі своїми друзями. Завдяки різноманіттю кольорів в лінійці самокатів Micro Sprite кожен зможе підібрати собі самокат за смаком.
Характеристики Micro Sprite:
- Матеріал: алюміній;
- Колеса: 120/100 мм, поліуретан, LED-світяться;
- Висота керма: 59-88 см;
- Ножні гальма;
- Підніжка;
- Вага: 2,8 кг;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Підшипники: ABEC-9.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | Micro |
- Ціна: 4 599 ₴


