Дитячий самокат Micro Mini deluxe magic Blue
- В наявності
- Код: 26255492
4 295 ₴

Самокат Micro Mini deluxe magic 1 темно-синій досконалий та міцний самокат для ваших малюків. Крім того, це найяскравіший самокат серії Mini — у нього світяться колеса та ручки!
Самокат Micro Mini deluxe magic 1 темно-синій досконалий та міцний самокат для ваших малюків. Крім того, це найяскравіший самокат серії Mini — у нього світяться колеса та ручки!
Особливості: самокат підходить для дітей дошкільного віку (від 2 до 5 років) зростом до 110 см і масою тіла до 50 кг; т-подібна рульова телескопічна стійка, що регулюється по висоті 49-67 см; міцна дека, посилена скловолокном, розміри деки — 30 х 11 х 6 см; колеса та ручки, що світяться, ручки можуть світитися 5-ма насиченими кольорами, для роботи цього режиму потрібні 2 батарейки типу АА; високоякісні гальма, які мають сталеву пружинну вставку і не нагріваються при гальмуванні; вага самоката — 2.13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Тридер |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Колір | Фуксія |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Виробник | Micro |
- Ціна: 4 295 ₴



