Трюковий самокат для парку Explore PESCARA HD II синій 2025
- В наявності
- Код: 26255406
2 500 ₴

Трюковий самокат для парку Explore PESCARA HD II синій 2025
Самокат Explore Pescara HD II - радикальне оновлення добре зарекомендувавшого себе самоката Pescara. По суті - перед нами абсолютно нова модель. Скут обладнаний деталями, які не характерні для самокатів початкового рівня. Найчастіше ними комплектуються більш серйозні моделі.
Найголовніше оновлення - це кермо. Тепер у розпорядженні райдера повноцінна класична тешка. Т-подібне кермо дозволяє набагато швидше і якісніше освоїти базові трюки, такі як тейлвіп або барспін. Самокат отримав великі 110-мм колеса з металевим сердечником. У комплекті йде пега для збільшення площі для ніг. Тепер нічого не заважає активно ковзати і гриндити, даючи спеку в стріту. А якщо захочеться в парк, Pescara HD II теж відмінно підійде. У самокатата зручні габарити деки і широке кермо - весь парк твій.
Самокат для трюків Pescara HD II має легку і надійну систему компресії IHC, яка зменшує навантаження на вилку. Жорсткість конструкції, прогумовані ручки і нековзна дека забезпечують райдеру безпеку під час катання.
Якщо вибираєте перший трюковий самокат і резервом для зростання і розвитку - придивіться до Pescara HD II.
Характеристики
Рекомендований зріст: 150-175 см
Кермо: Т-подібне класичне
Матеріал керма: сталь
Висота керма від землі: 89 см
Висота керма від деки: 82 см
Розмір керма (висота/ширина): 66 см/55 см
Компресія: IHC
Підшипники: інтегровані
Хомут (зажим): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, гарт Т6
Розмір деки (довжина/ширина): 51 см/12 см
Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 38 см/12 см
Довжина самоката: 69 см
Вилка: IHC
Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник, пега в комплекті
Поліуретан: жорсткість 82А
Підшипники: ABEC 9
Гальмо: флекс
Вага: 3,7 кг
Максимальне навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴








