Трюковий Самокат Explore LEONE сріблястий
- В наявності
- Код: 26255396
3 590 ₴

Трюковий Самокат Explore LEONE сріблястий
Цей самокат для екстремального катання поєднує в собі легкість, міцність і високі характеристики для активних користувачів. Легковісна посилена рама та надміцна передня вилка забезпечують високу стійкість і надійність при інтенсивному катанні. Широке Т-подібне кермо з прогумованими ручками полегшує виконання елементів обертання, а також дозволяє повертати кермо на 360 градусів для більших можливостей маневрування.
Самокат виготовлений на 100% з алюмінію, що робить його міцним і легким одночасно. Надійний 3-болтовий хомут додає стабільності, а посилена дека з міцного алюмінію дозволяє витримувати високі навантаження.
Система компресії HIC забезпечує легкість і надійність, проте для її використання необхідні негабаритне (збільшений внутрішній діаметр) кермо, хомут та проставка. Колеса PU діаметром 120 мм з алюмінієвими литими маточинами гарантують відмінну маневреність і стійкість на різних поверхнях. Лита вилка додає додаткової міцності.
У комплекті також йде пега, а максимальна вантажопідйомність самоката складає до 100 кг, що робить його ідеальним для широкого кола користувачів.
Трюковий самокат від Explore - Explore Leon. Відмінне рішення для райдерів, які вдосконалюють свою майстерність. Серед характеристик Pro-скутера - надміцна передня вилка, широке Т-подібне кермо з прогумованими ручками, для полегшення елементів обертання, можливість повороту керма на 360 градусів, 100% алюмінієва рама, надійний 3-х болтовий хомут.
Характеристики
Рекомендований зріст: 140-165 см
Кермо: Т-подібне, без посилення
Матеріал керма: алюміній
Висота керма від землі: 83 см
Висота керма від деки: 75 см
Розмір керма (висота/ширина): 58 * 57 см
Компресія: HIC
Підшипники: не інтегровані
Хомут (зажим): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, гарт Т6
Розмір деки (довжина/ширина): 51 * 12 см
Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 31 * 12 см
Довжина самоката: 70 см
Вилка: HIC
Колеса: 120 мм, алюмінієвий сердечник
Поліуретан жорсткість 88А
Підшипники: ABEC 9
Гальмо: флекс
Вага: 4,3 кг
Максимальна вага райдера: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 590 ₴
