Самокат Трюковий Explore CROSS DELUXE II синій
- В наявності
- Код: 26255408
3 075 ₴

Трюковий Самокат Explore GALANT-POWER блакитний
Труковий самокат від Explore - Explore Galant. Хороший варіант як перший самокат. Також відмінно підходить для райдерів, які хочуть перейти в середню лігу і вдосконалювати свою майстерність.
Серед характеристик Pro-скутера – міцна передня вилка, 100% алюмінієва рама, надійний 3-х болтовий хомут. Самокат добре збалансований за якістю комплектуючих та габаритами.
Головна фішка цієї моделі – невелика вага. Виделка та дека самокату максимально полегшені. За рахунок елементів з вирізами досягається не лише менша вага, а й сучасний дизайн деталей.
За сукупними характеристиками скути підійде як для парку, так і для стріту. Легку вагу та гарний баланс оцінять райдери, для яких рідною стихією є парк. Класична тішка, потужна широка дека з квадратними дропами, накатисті колеса - ці параметри роблять самокат готовим до активного стрітового драйву.
Колеса мають діаметр 110 мм з алюмінієвим осердям. У комплекті йде пега, для розширення майданчика для ніг при ковзанні.
Система HIC
Ширина керма - 57 см
Висота від керма до підлоги - 90 см
Висота від керма до хомута - 67 см
Пеги - є
Розмір коліс - 2*110 мм
Тип рами - легковажна посилена
Типи колісних дисків - Литий дюраль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 075 ₴





