Велосипед дитячий GLOBBER EXPLORER TRIKE 4в1, рожевий, до 20кг, 3 колеса
- В наявності
- Код: 26255545
8 800 ₴

Оновлений триколісний велосипед-трансформер для наймолодших користувачів від французької компанії Globber.
Велосипед можна використовувати у різних варіантах:
Триколісний велосипед із сидінням зі спинкою, бампером, сонцезахисним м'яким козирком, підніжкою та поворотною батьківською ручкою. У цьому варіанті педалі можна заблокувати, і вони будуть слугувати підніжкою, не передаючи тиск для обертання колеса. Рекомендований вік дитини – 10-36 місяців.
3-х колісний велосипед-трансформер від Globber серії EXPLORER TRIKE 4-в-1 для дітей віком від 10-ти місяців до 5-ти років, трансформується у міру зростання вашої дитини. Вбудована система для зберігання педалей зручна у використанні після переходу з велосипеда на біговел.
Запатентований колісний механізм дозволяє легко перетворити велосипед у біговел без використання інструментів, що забезпечує зручну та легку трансформацію.
Здвоєне гальмо для одночасного блокування обох задніх коліс.
Велику увагу приділено безпеці: триколісний велосипед і біговел обладнаний сидінням з регулюванням по висоті у двох положеннях, антиковзаючим покриттям, спеціальним вигнутим кермом з м'якими накладками та високоякісними передніми (висота 250 мм) та задніми (висота 220 мм) колесами, яким не страшні проколи. Також в комплекті сонцезахисний козирок (рівень захисту +50), бампер, підніжка, ручка з регулюванням по висоті.
Сидіння регулюється за висотою 31 см або 34 см від землі.
Габарити велосипеда з кріслом та батьківською ручкою (В х Д х Ш): 92-96 см х 95 см х 47 см;
Габарити велосипеда з батьківською ручкою (В х Д х Ш): 92-96 см х 95 см х 47 см;
Габарити велосипеда (В х Д х Ш): 53 см х 76,5 см х 47 см;
Габарити біговела (Д х Ш х В): 53 см х 76,5 см х 38 см;
Вага в комплектації велосипеда (max): 7,1 кг;
Вага в комплектації біговела (min): 4,35 кг;
Максимальне навантаження - 20 кг.
Триколісний велосипед з поворотною батьківською ручкою, можливе використання підніжки. У цьому варіанті педалі можна заблокувати і вони будуть слугувати підніжкою, не передаючи тиск для обертання колеса. Рекомендований вік дитини - 18-36 місяців.
Триколісний велосипед. Рекомендований вік дитини 2-3 роки.
Біговел. Рекомендований вік дитини 2-5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Розмір рами | 13" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Передні гальма | Ручний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | Globber |
- Ціна: 8 800 ₴





